« Powrót do listy artykułów

Co zainstalować w telefonie? Lista Mariana

Marian Szutiak (msnet) 3 Kwietnia 2018 22:53 66

Aplikacje multimedialne i rozrywkowe

Człowiek nie żyje samą pracą i czasem musi się rozerwać. Są na to różne sposoby, a jednym z nich jest użycie przeznaczonej do tego aplikacji zainstalowanej na urządzeniu mobilnym.


Aplikacje graficzneCzasem mam potrzebę dokonania edycji zdjęcia zrobionego aparatem fotograficznym. Wiem, ze mogę do tego użyć narzędzi, które dostałem razem z telefonem, ale mają one dla mnie zbyt duże ograniczenia. Czego więc używam najczęściej?


Aplikacje finansowe i okołofinansoweDo tej grupy wrzucę aplikacje, które służą do korzystania z kont bankowych, a także do wydawania pieniędzy w taki czy inny sposób.


2 - 3

Komentarze
Załaduj więcej opinii
Załaduj więcej opinii
Dodaj swoją opinię
Zaloguj się
Zarejestruj się

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.

 

Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.