« Powrót do listy artykułów

Co zainstalować w telefonie? Lista Mariana

Marian Szutiak (msnet) 3 Kwietnia 2018 22:53 66

Aplikacje śledzące aktywność ruchową

Piesze wycieczki lub jazda na rowerze to moje ulubione dyscypliny sportu. Lubię zapisywać tego typu aktywność, by móc potem sprawdzić, czego udało mi się "dokonać". Tego typu aplikacje pozwalają też się dzielić niektórymi treningami ze znajomymi, na przykład poprzez Facebooka lub bezpośrednio w serwisie, którego klientem jest dana aplikacja.


Narzędzia różneDo ostatniego worka wrzucę wszystko to, co nie do końca pasowało (w mojej subiektywnej ocenie) do wcześniejszych kategorii. Nie będę tu wymieniał wszystkiego, co siedzi w pamięci mojego smartfonu, ale tylko to, czego używam najczęściej.
A bez jakich aplikacji Wy, drodzy Czytelnicy, nie potraficie funkcjonować?
3 - 3

Komentarze
Załaduj więcej opinii
Załaduj więcej opinii
Dodaj swoją opinię
Zaloguj się
Zarejestruj się

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.

 

Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.