« Powrót do listy artykułów

Fotopojedynek: Huawei P10 vs. LG G6

Lech Okoń (LuiN) 15 Kwietnia 2017 11:32 41

Rozgrzewka - nieskomplikowane kadry, dobre oświetlenie - ocena kolorystykiPiękna, wiosenna pogoda, aż chce się wybiec z domu. Na każdym kroku widzimy jak odżywa przyroda, a w miasteczku ruch zrobił się nagle nieco większy - wszyscy wychodzą, by zregenerować siły po męczącej zimie i dżdżystym przedwiośniu. Sięgamy po telefon i strzelamy pierwsze wiosenne zdjęcia.

1.


2.


3.


4.


5.

Na powyższych przykładach widać, że LG ma bardziej podkręcony kontrast i nasycenie kolorów. Trawa jest zbyt zielona, niebo zbyt niebieskie, a cienie przesadnie ciemne. Da się też z łatwością zauważyć przesadną ilość koloru niebieskiego. W przypadku narożnych kamienic, dodatek niebieskiego, w połączeniu z żółcią zachodzącego słońca, dał brzydki zielonkawy odcień. U Huaweia pojawiają delikatne różowe przebarwienia nieba, ale są one niczym przy sztucznym turkusie LG. Zdjęcia z P10 są też cieplejsze, co poprawia ich klimat (stary trick Nokii). W tej kategorii zdecydowanie wygrywa Huawei.2 - 8

Komentarze
Załaduj więcej opinii
Załaduj więcej opinii
Dodaj swoją opinię
Zaloguj się
Zarejestruj się

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.

 

Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.