« Powrót do listy artykułów

Fotopojedynek: Huawei P10 vs P20

orson_dzi (Arkadiusz Dziermański) 30 Maja 2018 21:54 9

Zdjęcia dzienneZaczynamy wycieczkę po białostockim Pałacu Branickich i jego okolicy. Na początek bardzo zielony kadr z Praczkami. W tym przypadku to właśnie one posłużyły za punkt ostrzenia.Pozostańmy w tym samym miejscu, ale skierujmy się w prawą stronę Praczek. To jedno z ciekawszych miejsc do złapania odbicia w wodzie.Drzewo to zawsze wdzięczny "model" do zdjęć. Jak mało co pokazuje poziom detali rejestrowany przez aparaty.Tym razem drzewa w trochę inne formie, bo w lustrzanym odbiciu przeszklonej ściany.Tym razem zabytkowa część budynku, w którym zbudowana została Galera Alfa.A teraz kolorowy kadr z widokiem na Pałac Branickich.2 - 5

Komentarze
Dodaj swoją opinię
Zaloguj się
Zarejestruj się

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.

 

Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.