« Powrót do listy artykułów

Fotopojedynek: Xperia XZ2 vs Xperia XZ Premium

Marian Szutiak (msnet) 12 Kwietnia 2018 20:07 7

Widziane z bliskaNa przyszkolnym placu zabaw można znaleźć wiele kolorów. A gdy dodatkowo są one rozświetlone przez światło słoneczne, jest jeszcze lepiej. A jak sobie radzą z pokazaniem takiej rzeczywistości nasze bohaterki?

5. "Urządzenie wielofunkcyjne" dla dzieciaków, a w nim kolorowy płotek. W tle ściana budynku szkoły. Punkt ostrzenia wybrany mniej więcej na środku widocznego kawałka kolorowego płotu.6. "Coś" na sprężynie. Ostrzenie na granicy obszaru zielonego i niebieskiego.7. Stokrotka. Jej płatki miały być ostre, ale wyszła zieleń pod nimi - na szczęście (?) w przypadku obu smartfonów.8. Na koniec wiosenna kompozycja z tekstem w tle. Najostrzejsze miało być oko słonia.2 - 5

Komentarze
Dodaj swoją opinię
Zaloguj się
Zarejestruj się

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.

 

Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.