« Powrót do listy artykułów

Huawei P20 Lite - galeria zdjęć

orson_dzi (Arkadiusz Dziermański) 6 Kwietnia 2018 18:15 18

W nasze ręce trafił najtańszy przedstawiciel serii P20 - Huawei P20 Lite. Po wstępnej konfiguracji smartfonu, pierwszą sprawdzoną funkcją był aparat. Przedstawiamy zdjęcia wykonane w ciągu pierwszych godzin użytkowania.

Specyfikacja aparatu i aplikacja

Huawei P20 Lite, w przeciwieństwie do swoich lepiej wyposażonych braci, nie posiada aparatu sygnowanego marką Leica. Smartfon otrzymał podwójny aparat o rozdzielczości 16 Mpix (F/2.2, 1.0 µm) i 2 Mpix. Do tego mamy pojedynczą (i całkiem sporą) diodę doświetlającą oraz autofocus oparty na detekcji fazy. Przedni aparat wykonuje zdjęcia o rozdzielczości 16 Mpix (F/2.0, 1.12 µm), ale nie został wyposażony w autofocus.Aplikacja aparatu nie przeszła żadnej metamorfozy w stosunku do smartfonów serii P z poprzednich lat. Dzięki temu nadal jest to jedna z najlepszych i bardziej intuicyjnych aplikacji aparat na rynku. P20 Lite został wyposażony w większość funkcji, które znajdziemy w modelach flagowych. Mamy wiec dostęp do malowania światła, trybu profesjonalnego z manualnymi ustawieniami obrazu, tryb nocny, selfie z efektami AR oraz nagrywanie filmów w zwolnionym tempie.

Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu w katalogu.

1 - 2

Komentarze
Dodaj swoją opinię
Zaloguj się
Zarejestruj się

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.

 

Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.