« Powrót do listy artykułów

Huawei P20 Lite - galeria zdjęć

orson_dzi (Arkadiusz Dziermański) 6 Kwietnia 2018 18:15 18

ZdjęciaPierwsze wrażenia po obejrzeniu zdjęć są bardzo dobre. Huawei P20 Lite może mieć jeden z najlepszych aparatów wśród smartfonów ze średniej półki. Szczególnie na pochwałę zasługują zdjęcia nocne, do których ubiegłoroczne modele Lite nie mają startu. Tutaj Huawei poczynił zdecydowanie największe postępy. Zdjęcia wykonywane w dzień wyglądają dobrze, ale akurat w dobrych warunkach oświetleniowych w zasadzie większość smartfonów wypada bardzo pozytywnie.

Większą różnorodność zdjęć oraz ich dokładniejszy opis zamieścimy wraz z właściwą recenzją smartfonu. W planach mamy również porównanie ich z byłym flagowym modelem Huaweia. Dla wyrównania szans zaczniemy od modelu P9. W końcu oba smartfony możemy dziś nabyć w podobnej cenie.

Kliknij w zdjęcie aby zobaczyć je w pełnym rozmiarze

Zdjęcia w dzieńZdjęcia z bliskiej odległościZdjęcia nocneSelfie (bez filtrów; z maksymalnym upiększeniem; wyłączony tryb portretowy)

2 - 2

Komentarze
Dodaj swoją opinię
Zaloguj się
Zarejestruj się

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.

 

Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.