« Powrót do listy artykułów

Recenzja gry Shadowgun Legends

Marian Szutiak (msnet) 12 Kwietnia 2018 19:25 16

Shadowgun Legends to gra akcji, określana przez twórców mianem strzelanki RPG. Oto wcielamy się w młodego przedstawiciela legendarnych wojowników i bohaterów, którzy są ostatnią linią obrony Ziemi przed wrogimi najeźdźcami z kosmosu. Jeśli Shadowguns zawiodą, ludzkość czeka zagłada.No to zaczynamyPo uruchomieniu gry pierwszy raz, musimy spersonalizować naszą postać. Możemy wybrać jedną z propozycji lub dostosować poszczególne elementy naszej postaci samodzielnie. Wybieramy płeć, posturę, kolor skóry, kształt głowy, elementy zarostu na twarzy i głowie oraz tatuaże. Gdy nasz postać będzie gotowa, w kolejnym kroku musimy wybrać poziom trudności gry. Są trzy opcje i, niestety, nie będziemy mogli zmienić naszego postanowienia w tym zakresie w czasie gry. Raz wybrany poziom trudności na początku będzie nam towarzyszył do końca. Na potrzeby testów gry wybrałem poziom środkowy.

Po zatwierdzeniu trafiamy do miejsca zwanego Hubem. Na początek następuje prezentacja postaci, które tu spotkamy. Najważniejszy jest Slade - to on przydziela nam kolejne misje i za nie nagradza. Big Red to handlarz, u którego kupimy elementy zbroi oraz kosmetyki. na przykład farbę w spreju, którą zmienimy kolor elementów naszego stroju. Willow handluje bronią, natomiast Pedro rozkoduje hologramy, które między innymi będziemy dostawać jako nagrody za wykonanie misji lub sprzeda nam unikalną elementy wyposażenia, na przykład nietypowe nakrycia głowy. Są tu też inne miejsca i postaci, do których dostęp uzyskamy w późniejszym czasie. Na przykład Nitro pozwoli nam zmierzyć się na arenie z innymi graczami.
1 - 5

Komentarze
Dodaj swoją opinię
Zaloguj się
Zarejestruj się

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.

 

Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.