« Powrót do listy artykułów

Recenzja gry Shadowgun Legends

Marian Szutiak (msnet) 12 Kwietnia 2018 19:25 16

Podsumowanie

Shadowgun Legends to gra przede wszystkim dla osób, które lubią tego typu rozrywkę, czyli strzelanki FPS z elementami RPG. Oni nie powinni być zawiedzeni, z uwagi na możliwość wykonywania różnorodnych zadań oraz ich liczbę, a także możliwości dostosowania rozgrywek do własnych preferencji i umiejętności. Mamy 3 poziomy trudności, a w każdym możemy dodatkowo dokonać wyboru między strzelaniem automatycznym i ręcznym, a także ustawić na czułość sterowania.

Wypełnienie ponad 200 misji w kampanii to rozrywka na wiele godzin, a czas ten możemy wydłużać w nieskończoność dzięki walkom na arenie. Zaletą gry są także dosyć rozbudowane aspekty społecznościowe i możliwość podejmowania interakcji z każdym innym graczem obecnym w grze. Tworzenie gildii, zapraszanie graczy do znajomych czy wspólne wykonywanie zadań, to dodatkowe atuty tej gry. Do tego mamy tu całkiem niezłą szatę graficzną.Gra oczywiście ma też swoje wady. Pomijam przypadek, że ktoś może po prostu nie lubić tego typu gier, albo je lubi, ale nie koniecznie ze sterowaniem przy użyciu dotykowego ekranu. Występuje tu problem, który dotyczy wielu darmowych tytułów - są one darmowe tylko na początku, a później zachęcają do wydawania prawdziwych pieniędzy, by móc szybciej się rozwijać, a przez to mieć łatwiej przy wykonywaniu kolejnych misji. W tej konkretnej grze "wąskim gardłem" jest ilość zgromadzonego złota, które przydaje się do zakupu unikalnego wyposażenia.Pobierz: Shadowgun Legends z Google Play
Pobierz: Shadowgun Legends z App Store
5 - 5

Komentarze
Dodaj swoją opinię
Zaloguj się
Zarejestruj się

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.

 

Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.