« Powrót do listy artykułów

SanDisk iXpand Flash Drive

Monika Malinowska (Ta_Monika) 30 Kwietnia 2018 11:47 8

Podsumowanie

W czasie moich testów współpraca z pendrivem SanDisca układała się zasadniczo pomyślnie. Szkoda tylko, że w aplikacji zarządzającej nadal widnieje możliwość skorzystania z opcji automatycznego backupu, skoro w najnowszych wersjach oprogramowania iPhone'ów jest to niemożliwe. A szkoda, bo przydałaby się szybka, bez comiesięcznych opłat, alternatywa dla iCloud. Czy sprzęt jest wart swojej ceny? Wg Ceneo.pl najtaniej można go nabyć za nieco ponad 330 zł. Wg mnie to zbyt wysoka cena. Nie znajduję dla niej logicznego wytłumaczenia, biorąc pod uwagę fakt niemożności wykonania prostej kopii zapasowej plików z telefonu na dysk. Czy kupiłabym taki sprzęt? Pewnie tak, ale nie za taką cenę.

Wady:
Zalety:
3 - 3

Komentarze
Dodaj swoją opinię
Zaloguj się
Zarejestruj się

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.

 

Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.