« Powrót do listy artykułów

Smartfon na wakacje? Polecamy HTC U12+

Lech Okoń (LuiN) 29 Czerwca 2018 13:55 14

PodsumowaniePowyższy tekst nie jest ani pełną recenzją telefonu, ani pełnoprawnym foto-testem porównawczym wymienionych w nim urządzeń. Te teksty trafią na TELEPOLIS.PL jako oddzielne artykuły. Już teraz natomiast, bez chwili zawahania, umieszczam HTC U12+ na krótkiej liście najlepszych fotograficznie smartfonów na rynku i szczerze polecam go miłośnikom mobilnej fotografii. Żeby nie było żadnych wątpliwości, chociaż HTC zwrócił się do nas z prośbą o sprawdzenie możliwości U12+, nie wypływał na kształt i zawartość tego tekstu. Wygląda na to, że producent był pewny, że jego smartfon sam się obroni ;-).Jeżeli zależy Ci na tym, by na zdjęciach prezentowana była rzeczywistość, a nie jej cyfrowa interpretacja, HTC U12+ okaże się strzałem w dziesiątkę. Zdjęcia są niezwykle szczegółowe, ale nie przestrzone; kolory soczyste, ale naturalne. Co ważne, nie spotkamy tutaj rozmytych krawędzi i narożników zdjęć, a efektowna fotografia nie jest w żadnym wypadku ograniczona jedynie do egzotycznych destynacji. Dawno już nie mogłem chwalić HTC za zdjęcia - teraz czynię to z przyjemnością.6 - 6

Komentarze
Dodaj swoją opinię
Zaloguj się
Zarejestruj się

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.

 

Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.