« Powrót do listy artykułów

Test ładowarki bezprzewodowej Nillkin Magic Cube MC020 [KONKURS]

Marian Szutiak (msnet) 12 Czerwca 2018 16:27 107

Podsumowanie

Nillkin Magic Cube MC020 to przydatne narzędzie dla każdego posiadacza telefonu obsługującego bezprzewodowe ładowanie akumulatora w standardzie Qi. Zalety tej ładowarki to atrakcyjny wygląd, kompaktowe rozmiary i niska masa. Podczas testów nie zawiodła mnie ani razu, sprawnie ładując akumulator w Samsungu Galaxy S9+. Właściwie jedyną istotną wadą jest tu brak złącza USB-C, które stało się standardem wśród smartfonów z wyższych półek, a w zasadzie tylko w takich możemy liczyć na wspieranie ładowania indukcyjnego.

Ładowarka Magic Cube MC020 jest dostępna na stronie nillkin.sklep.pl za 89,99 zł. Biorąc pod uwagę możliwości urządzenia, nie jest to wygórowana kwota.Wady:
Komentarze
Załaduj więcej opinii
Załaduj więcej opinii
Dodaj swoją opinię
Zaloguj się
Zarejestruj się

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.

 

Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.