« Powrót do listy artykułów

TEST: Samsung Galaxy S8+ - tak blisko ideału

Lech Okoń (LuiN) 18 Kwietnia 2017 20:26 61

Nowe proporcje ekranu oznaczają w praktyce tyle, że przekątna 6,2 cala w S8+ da mniejszą powierzchnię ekranu niż 6,2 cala z proporcjami 16:9 czy 4:3. Telefonów z ekranami o przekątnych powyżej 6 cali jest jednak niewiele i najprościej jest przyjąć, że Samsung wziął obudowę z iPhone'a 7 Plus i wypełnił ją maksymalnie ekranem. Po przeliczeniu na centymetry kwadratowe, sprawa wygląda tak:
Komentarze
Załaduj więcej opinii
Załaduj więcej opinii
Dodaj swoją opinię
Zaloguj się
Zarejestruj się

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.

 

Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.