« Powrót do listy artykułów

TEST: Samsung Galaxy S8+ - tak blisko ideału

Lech Okoń (LuiN) 18 Kwietnia 2017 20:26 61

PodsumowanieSamsung Galaxy S8+ to telefon dla osób, które doskonale wiedzą czego chcą: absurdalnie dużego ekranu upchniętego w bryłę poręcznego smartfonu. Z tego zadania Samsung wywiązuje się bez wpadek. Dostajemy przepiękne wzornictwo, najwyższej jakości materiały, olbrzymią wydajność, perfekcyjną jakość ekranu, świetne wrażenia audio, rewelacyjnej jakości zdjęcia z obu aparatów i przyzwoity czas pracy. W segmencie phabletów żaden telefon nie był jeszcze tak blisko perfekcji.Przy tej cenie jednak nie obraziłbym się za 128 GB pamięci wewnętrznej czy 6 GB pamięci RAM (w końcu tańszy Huawei Mate 9 Pro tyle oferuje). Zdecydowanie nieco niżej przesunąłbym też czytnik linii papilarnych, który prosty do "wymacania" jest dopiero w jakimś etui. Brak radia FM ciągnie się za Samsungiem od kilku generacji i właściwie już pogodziłem się z jego pominięciem. No i wreszcie akumulator, jest przyzwoicie, ale już nie tak wybitnie jak w Galaxy S7 Edge.Samsungi Galaxy S8 i S8+ to urządzenia, do których będziemy porównywać całą branżę. I bardzo biedni są w tym roku konkurenci Samsunga. O ile S8+ skierowany jest do miłośników dużych telefonów, to już bardziej kompaktowy S8 pozamiata na rynku. Moja ocena końcowa Samsunga Galaxy S8+ to 9,5/10.

Wady:
Zalety:
Przykładowe klipy wykonane telefonem
- video (plik .mp4, 35 MB),
- video (plik .mp4, 24 MB).

Zdjęcia wykonane aparatem wbudowanym w telefon:Zdjęcia z bliskiej odległościPrzedni aparatZdjęcia nocnePanorama7 - 7

Komentarze
Załaduj więcej opinii
Załaduj więcej opinii
Dodaj swoją opinię
Zaloguj się
Zarejestruj się

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.

 

Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.