« Powrót do listy artykułów

TEST: SanDisk Ultra Dual USB Drive 3.0 64 GB [KONKURS]

Marian Szutiak (msnet) 21 Lutego 2018 17:59 16

Nasze smartfony i inne urządzenia mobilne mają coraz więcej pamięci na przechowywanie danych, do tego większość z nich obsługuje karty pamięci, dzięki którym pomieszczą jeszcze więcej zdjęć, filmów i innych materiałów. Zdarzają się jednak czasem sytuacje, w których przyda nam się pomoc ze strony zewnętrznej pamięci podłączanej do portu USB. SanDisk oferuje pojemne pendrive'y, które możemy podłączyć zarówno do dużego portu USB-A, jak i do gniazda microUSB, USB-C czy Lightning. Niniejsza recenzja będzie poświęcona pierwszemu z rozwiązań.

Wygląd i specyfikacja

Seria SanDisk Ultra Dual USB Drive 3.0 ma formę lekko wybrzuszonych i zaokrąglonych na krawędziach prostopadłościanów o wymiarach (w przybliżeniu) 30 x 16 x 10 mm. Jeśli uwzględnimy wystające elementy wyposażenia, metalową "pętelkę" do zawieszenia urządzenia na smyczy oraz suwak do wysuwania wtyczek USB-A i microUSB (obie zlokalizowane naprzeciwko siebie), to szerokość całości zwiększa się do 22 mm. Pendrive ma czarną obudowę wykonaną z tworzywa sztucznego, z którego część jest gładka i błyszcząca, a na części znajdziemy gustowną teksturę. Wygląd zewnętrzny i jakość użytych materiałów nie są mocnymi stronami produktu SanDiska, ale chyba nie o to chodzi w tego typu urządzeniach.KONKURS dla Forumowiczów

Firma SanDisk postanowiła zostawić nam po testach ten zgrabny pendrive. W związku z powyższym, my z chęcią przekażemy go Wam. Zasady konkursu znajdziecie w wątku na naszym forum i to tam umieszczać należy swoje zgłoszenia. Serdecznie zapraszamy!
1 - 3

Komentarze
Dodaj swoją opinię
Zaloguj się
Zarejestruj się

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.

 

Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.