« Powrót do listy artykułów

Test słuchawek Motorola Pulse Escape

orson_dzi (Arkadiusz Dziermański) 17 Lipca 2018 18:48 10

"Jakie znacie akcesoria Motoroli?" - takie pytanie usłyszeliśmy podczas spotkania, którego głównym punktem była prezentacja smartfonów Moto G6. Na sali zapanowała cisza i wydaje mi się, że nie byłem jedyną osobą, której do głowy przyszły tylko zegarki Moto 360. To jednak nie była prawidłowa odpowiedź. Obecnie najpopularniejszym akcesorium Motoroli jest... elektroniczna niania. Firma postanowiła to zmienić i poszerzyć portfolio swoich urządzeń.

Akcesoria Motoroli nieprzypadkowo zostały zaprezentowane razem ze smartfonami Moto G6. To właśnie z tymi modelami mają być kojarzone nowe słuchawki i głośniki z charakterystyczną M-ką. Zarówno smartfony Moto G, jak i akcesoria mają być dobre i sprzedawane za dobre pieniądze. Motorola otwarcie mówi że nie mają to być urządzenia konkurujące z najlepszymi (i najdroższymi) sprzętami na rynku. Sprawdźmy, czy dobry stosunek ceny do jakości zaprezentują bezprzewodowe słuchawki Motorola Pulse Escape. Czy warto się nimi zainteresować?Specyfikacja:
1 - 4

Komentarze
Dodaj swoją opinię
Zaloguj się
Zarejestruj się

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.

 

Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.