« Powrót do listy artykułów

Test słuchawek Samsung Gear IconX 2018

orson_dzi (Arkadiusz Dziermański) 6 Maja 2018 19:35 14

Wygląd i wygoda użytkowaniaSłuchawki są zapakowane w eleganckie, niewielkie etui pokryte gumopodobnym tworzywem. Pudełko jest na tyle małe, że bez problemu nosiłem je w wewnętrznej kieszeni kurtki. Sprawia wrażenie bardzo solidnego i nie bałbym się go przypadkiem upuścić.Same słuchawki wyglądają dość kosmicznie. Są wręcz napakowane czujnikami, otworami i innymi elementami niekoniecznie standardowymi dla zdecydowanej większości słuchawek. Wystarczy wspomnieć, że znajdziemy na nich dotykowe panele na zewnętrznej stronie, a od wewnątrz styki ładowania i czujnik zbliżeniowy wraz z diodą sygnalizującą. Całość została wykonana z bardzo dobrej jakości, matowego plastiku i konstrukcji nie można nic zarzucić w kwestii jakości wykonania.Słuchawki są bardzo wygodne, o ile oczywiście dobierzemy odpowiedni rozmiar "skrzydełek". Pierwszy raz miałem okazję używać bezprzewodowego zestawu, który nie jest ze sobą połączony. Na początku było to dziwne uczucie i pojawiała się obawa, że jedna ze słuchawek zwyczajnie mi wypadnie i zginie tragiczną śmiercią pod kołami samochodu. Ale jeśli tylko dobrze je i dopasujemy , to możemy być o to spokojni. Pomimo początkowej niepewności naprawdę dobrze trzymają się ucha i bez problemu można w nich ćwiczyć zarówno na siłowni, jak i podczas biegania na powietrzu. Nawet jeśli się mocno spocimy, to gumowe "skrzydełka" skutecznie utrzymują słuchawki w uszach.O ile do kształtu i samego "trzymania się ucha" przyzwyczaiłem się w zasadzie drugiego dnia użytkowania, tak przyzwyczajenie się do koloru było już kwestią dwóch kolejnych dni. Mocno nasycony róż aż świeci z daleka i zdecydowanie należy zostawić go przedstawicielkom płci pięknej. Choć nie ukrywam, był to mój świadomy wybór. Na czarny wariant testowy musiałbym długo poczekać. Udało mi się znaleźć czarne słuchawki w stacjonarnym sklepie Samsunga i w tym wariancie robią bardzo pozytywne wrażenie.

2 - 5

Komentarze
Dodaj swoją opinię
Zaloguj się
Zarejestruj się

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.

 

Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.