« Powrót do listy artykułów

Test tabletu Kruger&Matz Edge 1162

orson_dzi (Arkadiusz Dziermański) 2 Maja 2018 10:46 14

Czy na tablecie z dołączaną klawiaturą można wygodnie pracować? To pytanie zadawaliśmy sobie w redakcji od dłuższego czasu. Mobilna praca w ciągłym ruchu powoduje, że ciągle szukamy balansu pomiędzy wygodą pracy, a wymiarami naszych laptopów. Tablet wydawał się więc idealnym rozwiązaniem.

Kiedy tylko Kruger&Matz poinformował o wprowadzeniu na rynek nowych urządzeń, od razu zgłosiliśmy chęć przetestowania tabletu Edge 1162. Sprzedawany w zestawie z dołączaną klawiaturą wyglądał ciekawie. Tylko czy jego specyfikacja pozwoli na wygodną, codzienną pracę? Przekonajmy się.

Zestaw i specyfikacjaTablet jest sprzedawany w dużym, białym pudełku. W środku znajdziemy tylko tablet z dołączaną klawiaturą zamkniętą w etui, pakiet instrukcji oraz zasilacz sieciowy.

Najważniejsze dane techniczne:
1 - 6

Komentarze
Dodaj swoją opinię
Zaloguj się
Zarejestruj się

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.

 

Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.