« Powrót do listy artykułów

Test tabletu Kruger&Matz Edge 1162

orson_dzi (Arkadiusz Dziermański) 2 Maja 2018 10:46 14

Akumulator

Tablet jest zasilany akumulatorem o pojemności 8000 mAh. Jego czas działania jest zdecydowanie jednym z najmocniejszych punktów urządzenia. Na pojedynczym ładowaniu bez większych problemów możemy pracować 8-10 godzin z maksymalnym podświetleniem ekranu i Internetem Wi-Fi. To bardzo dobry wynik. Pracując w ciągłym ruchu nie musimy się obawiać, że nagle możemy zostać bez komputera.

PodsumowanieKruger&Matz Edge 1162 nie odpowiedział na moje pytanie - czy na tablecie z dołączaną klawiaturą można wygodnie pracować. Wydawanie werdyktu na podstawie urządzenia, którego wydajność pozostawia tak wiele do życzenia, byłoby mocno niesprawiedliwe. Osoby szukające mobilnego urządzenia do pracy, szczególnie jeśli wcześniej używały dużo lepiej wyposażonego sprzętu, powinny omijać Edeg'a szerokim łukiem. Zawiodą się przede wszystkim na bardzo powolnym działaniu oraz ciemnym ekranie i jego reakcji na dotyk.

Czy Edge 1162 może znaleźć potencjalnych nabywców? Jak najbardziej. O ile będą to osoby szukające prostego sprzętu do edycji i przeglądania dokumentów, przeglądania Internetu bez otwierania wielu kart jednocześnie lub oglądania filmów w podróży.

Cena wynosząca 1199 zł to trochę zbyt dużo jak na to co oferuje Edge 1162. Bardziej widziałby tutaj coś w okolicach maksymalnie 800-900 zł.

Ocena końcowa - 3/10

Wady:
Zalety:
Zdjęcia wykonane wbudowanym aparatem:

6 - 6

Komentarze
Dodaj swoją opinię
Zaloguj się
Zarejestruj się

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.

 

Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.