« Powrót do listy artykułów

Test telefonu Blaupunkt SL-02

Damian Szerszeń (damianoo) 12 Lipca 2018 08:43 10

Jesteśmy świadkami nieustannego rozwoju technologicznego. Pamiętacie kasety audio? Miały swój klimat, ale wszyscy zgodzimy się, że ich czas bezpowrotnie minął. Jestem jednak pewny, że znajdzie się jeszcze kilku śmiałków, którzy z nostalgią sięgną po ten nośnik i wrócą do ulubionych kawałków sprzed lat. W tym momencie być może zastanawiacie się, po co w ogóle wspominam te czasy i jaki wspólny mianownik mają kasety audio z recenzją telefonu.

Śpieszę z tłumaczeniem - w moje ręce trafił właśnie wprowadzony niedawno na rynek smartfon Blaupunkt SL-02, którego specyfikacja, znana z średniopółkowych urządzeń sprzed kilku lat, sugeruje że mamy do czynienia z sytuacją podobną jak wręczenie fanowi muzyki kasety w czasach YouTube i Spotify. Czy moje pierwsze wrażenie okaże się słuszne oraz czy urządzenie, które na papierze sprawia wrażenie wypuszczonego na rynek kilka lat za późno okaże się być dobrą propozycją dla niewymagającego użytkownika? Zapraszam do wspólnego poszukiwania odpowiedzi na te pytania w przygotowanej dla Was recenzji.Specyfikacja:


1 - 7

Komentarze
Dodaj swoją opinię
Zaloguj się
Zarejestruj się

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.

 

Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.