« Powrót do listy artykułów

Test telefonu HTC U11+

Marian Szutiak (msnet) 27 Kwietnia 2018 17:49 4

Smartfon HTC U11+ jest pokazaną jesienią 2017 roku ulepszoną wersją ubiegłorocznego flagowca tajwańskiej firmy. Zmianie uległ wygląd zewnętrzny, przede wszystkim z uwagi na rozciągnięcie ekranu do proporcji 9:18. Poprawki dotyczyły też innych aspektów telefonu, takich jak dźwięk, aparat fotograficzny czy funkcja Edge Sense. Zapraszamy do zapoznania się z poniższą recenzją, w której postaram się pokazać, ile warte są te wszystkie zmiany.

Specyfikacja i zawartość zestawuNajważniejsze cechy telefonu (H8266):


Do naszych testów trafił smartfon HTC U11+ z półprzeźroczystym tylnym panelem. W skład zestawu weszły także takie elementy wyposażenia, jak ładowarka TC P5000-EU (5V/2,5A, 9V/1,7A, 12V, 1,25A) z odłączanym przewodem, słuchawki HTC USonic z aktywną redukcją szumów i mikrofonem, przejściówka z USB-C na Jacka 3,5 mm, kluczyk do wysuwania tacki na karty, a także bezbarwne etui i ściereczka do wycierania.

1 - 10

Komentarze
Dodaj swoją opinię
Zaloguj się
Zarejestruj się

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.

 

Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.