« Powrót do listy artykułów

Test telefonu HTC U11+

Marian Szutiak (msnet) 27 Kwietnia 2018 17:49 4

Podsumowanie

HTC U11+ to ulepszona wersja HTC U11, która rozwija to, co w starszym modelu było dobrego i naprawia niektóre błędy, które tam popełniono. Przede wszystkim zmieniono wyświetlacz na większy, w modnych proporcjach 9:18 (czyli 1:2), dzięki czemu zmalały ramki nad i pod ekranem. Szkoda tylko, że wyświetlacz nie jest jaśniejszy. Ulepszono funkcję Edge Sense, dodając jej nowe możliwości, a głośniki znowu oferują dźwięk stereo, w dodatku bardzo głośny. Nie ma tu gniazda audio Jack 3,5 mm, ale dołączone słuchawki HTC USonic, podłączane do portu USB-C, pozwalają zapomnieć o tej niedogodności. Układ ten jest niemal doskonały, więc miłośnicy muzyki powinni być zadowoleni.

Tajwański flagowiec jest bardzo dobrze wyposażony. Szybki procesor i duża pojemność pamięci RAM sprawiają, że mocy nie zabraknie temu urządzeniu do żadnego zadania, które stanie na jego drodze. Przyczepić się można do tego, że wydajność urządzenia spada pod dużym obciążeniem trwającym dłużej niż około 20 minut. Nie zawiedziemy się aparatem fotograficznym, który udowadnia, że mamy do czynienia ze sprzętem z najwyższej półki. Nie tylko wysoką jakością zdjęć i filmów, ale także takimi "drobiazgami", jak możliwość naświetlania matrycy światłoczułej nawet przez ponad pół minuty (32 s) lub unikalna funkcja Acoustic Focus. Dodatkowym plusem natury estetycznej jest też półprzeźroczysta obudowa, szkoda tylko, że niewiele przez nią widać oraz trudno ją utrzymać w czystości (jak w przypadku każdego telefonu ze szklaną obudową).

Moja ocena końcowa: 9/10.

Wady:
Zalety:
Przykładowe klipy wykonane telefonem:
Zdjęcia wykonane aparatem wbudowanym w telefon:

HDR OFF/ONLampa OFF/ONPanoramaPrzedni aparat

10 - 10

Komentarze
Dodaj swoją opinię
Zaloguj się
Zarejestruj się

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.

 

Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.