« Powrót do listy artykułów

Test telefonu Huawei P20

orson_dzi (Arkadiusz Dziermański) 1 Czerwca 2018 19:35 17

To już szósty rok z rzędu kiedy w moje ręce trafia flagowiec Huaweia z serii P. Tym razem w trochę innej pozycji. Do tej pory co roku byłem w mniejszości, stawiając te smartfony wyżej od konkurencji. Huaweie co prawda przegrywały wydajnością, dźwiękiem, momentami ekranem, ale broniły się aparatem i szeroko pojętym "user experience". W tym roku już nie jestem po stronie hipsterów. Cały świat od momentu premiery zachwyca się serią P20. Czy podzielam ich entuzjazm i Huawei P20 jest równie dobry co P20 Pro i tak dobry jak się o nim mówi? Sprawdźmy to.

Zestaw i specyfikacjaBiałe, w tym roku klasycznie otwierane pudełko kryje w sobie smartfon, kabel USB, ładowarkę sieciową, kluczyk do otwarcia gniazda kart, słuchawki z wtyczką USB typu C i przejściówkę z portu USB typu C na gniazdo Jack 3,5mm. Do tego oczywiście standardowy pakiet instrukcji. Zestaw standardowy i jak zwykle - nie obrazilibyśmy się za obecność prostego pokrowca lub ściereczki do wycierania błyszczącej obudowy.Specyfikacja:


1 - 9

Komentarze
Dodaj swoją opinię
Zaloguj się
Zarejestruj się

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.

 

Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.