« Powrót do listy artykułów

Test telefonu Huawei P20

orson_dzi (Arkadiusz Dziermański) 1 Czerwca 2018 19:35 17

Podsumowanie

Huawei P20 zafundował mi prawdziwy rolllercoaster. Nowa edycja flagowca z serii P kolejny rok z rzędu oferuje genialne wrażenia z użytkowania. Wszystko to jest zasługą bardzo dobrych, głównie kosmetycznych zmian w interfejsie Emotion UI, ładnego ekranu, poprawionego i bardzo dobrego dźwięku na słuchawkach, wydajnego akumulatora i przede wszystkim genialnego aparatu. W końcu mamy możliwość robienia ładnych zdjęć nocnych bez konieczności używania statywu, a do tego dochodzi zazwyczaj dobrze (choć czasem kapryśnie) działająca sztuczna inteligencja. Teraz tylko inżynierowie Huweia i Leiki muszą skupić się na poprawie jakości filmów, bo to cały czas zostaje piętą achillesową smartfonu.

Niestety pierwszy raz w mojej 6-letniej historii z serią P patrzenie na smartfon nie sprawiało mi przyjemności. Huawei P20 jest Fiatem Multiplą w świecie smartfonów. Jest to na szczęście czysto subiektywna opinia, bo jak możecie przeczytać w wielu recenzjach - moje zdanie jest tutaj w zdecydowanej mniejszości. To mnie bardzo cieszy, bo pierwszy raz nie muszę samotnie przekonywać innych do serii P.

Huaweia P20 zdecydowanie polecam każdemu. Szczególnie, że jego cena to obecnie ok 2600 zł. To bardzo dobra cena w stosunku do szerokich możliwości smartfonu. Bądźmy szczerzy, P20 to w końcu flagowiec. Osobiście jednak z nadzieją będę czekać na tegorocznego Mate'a. Oby był ładniejszy :)

Ocena końcowa: 9/10 (mocno subiektywnie, za obudowę dałbym 8,99)

Wady:
Komentarze
Dodaj swoją opinię
Zaloguj się
Zarejestruj się

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.

 

Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.