« Powrót do listy artykułów

Test telefonu Huawei P20 Lite

orson_dzi (Arkadiusz Dziermański) 17 Maja 2018 20:32 18

Seria P Lite Huaweia to w ostatnich latach jedne z najpopularniejszych smartfonów w Polsce. Można jednak odnieść wrażenie, że po udanym P8 Lite każdy kolejny model był słabszy. Co prawda bardziej zaawansowany, lepiej wyposażony, ale w codziennym użytkowaniu te smartfony dawały coraz mniej satysfakcji. Do tego w bezpośrednim porównaniu z konkurencją ze średniej półki, np. Samsungami z serii Galaxy A, smartfony Huawei Lite wypadały dosyć blado.

Już pierwszego dnia użytkowania Huawei P20 Lite sprawiał wrażenie, że po raz pierwszy może odwrócić tę tendencję. Czy kolejne dni utwierdzały mnie w tym przekonaniu? Przekonajmy się.

Zestaw i specyfikacjaHuawei od lat pakuje smartfony ze średniej półki w charakterystyczne, białe pudełka. W środku, obok smartfonu, znajdziemy jednoczęściowy zestaw słuchawkowy, kabel USB, zasilacz sieciowy oraz standardowy pakiet instrukcji.Specyfikacja:
1 - 9

Komentarze
Dodaj swoją opinię
Zaloguj się
Zarejestruj się

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.

 

Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.