« Powrót do listy artykułów

Test telefonu LG G7 ThinQ

Marian Szutiak (msnet) 29 Czerwca 2018 19:10 18

W bieżącym roku LG dłużej kazał nam czekać na flagowca z serii G, niż jeszcze rok wcześniej. Dzięki temu wewnątrz szklano-metalowej obudowy pracuje najszybszy dostępny na rynku Snapdragon, a nie układ sprzed roku (jak w LG G6). Na papierze telefon wydaje się być bardzo dopracowany, choćby z uwagi na bardzo jasny ekran, czy aparat fotograficzny z jasnym obiektywem i elementami sztucznej inteligencji. Ważniejsze jest jednak to, jak urządzenie sprawuje się w normalnym użytkowaniu. O tym przeczytacie w poniższej recenzji.

Specyfikacja i zawartość zestawuNajważniejsze cechy telefonu (LM-G710EM):


W czarnym, kartonowym pudełku znajdował się smartfon LG G7 ThinQ w kolorze niebieskim, ładowarka (5V/1,8A, 9V/1,8A) z odłączanym przewodem, słuchawki dokanałowe z mikrofonem, igła do wysuwania tacki na karty (nanSIM + microSD) oraz ściereczka do czyszczenia błyszczących powierzchni urządzenia.1 - 9

Komentarze
Dodaj swoją opinię
Zaloguj się
Zarejestruj się

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.

 

Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.