« Powrót do listy artykułów

Test telefonu Motorola Moto G5S Plus

orson_dzi 26 Stycznia 2018 22:38 23

Seria Moto G ewoluuje od kilku lat. Na początku był to dobry, ale jednocześnie bardzo tani smartfon zamknięty w prostej, plastikowej obudowie. Po czterech latach czasy trochę się zmieniły. Z każdą kolejną generacją modeli Moto G jest więcej. Plastikową obudowę zastąpiła metalowa, aparat rozmnożył się i ma teraz dwa obiektywy, co daje nadzieję na to, że aparat nie będzie już najsłabszym punktem smartfonu. Na papierze Moto G5S Plus, bohater dzisiejszej recenzji, wygląda naprawdę obiecująco. Czy tak samo dobrze sprawdzi się w codziennym użytkowaniu? Sprawdźmy to.

Zestaw i specyfikacjaPudełko jest tym, co w serii Moto G nie zmieniło się od samego początku. Jest nieduże i bardzo kolorowe. Zmiany mamy za to w środku, bo w zestawie, obok smartfonu, instrukcji i przewodu USB, znalazł się też zasilacz sieciowy. Pierwsze modele serii, w celu obniżenia ich ceny, takiego "luksusu" nie miały. Cały czas brakuje za to zestawu słuchawkowego.Najważniejsze informacje o smartfonie:
1 - 8

Komentarze
Dodaj swoją opinię
Zaloguj się
Zarejestruj się

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.

 

Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.