« Powrót do listy artykułów

Test telefonu Motorola Moto G5S Plus

orson_dzi 26 Stycznia 2018 22:38 23

Wygląd i obudowa

Obudowa Moto G5S Plus została wykonana z jednej bryły aluminium przedzielonej plastikowymi paskami anten w górnej i dolnej części. Z przodu mamy taflę szkła, pod którą znajdziemy ekran, przedni aparat, czujnik zbliżeniowy i oświetlenia oraz diodę doświetlającą do selfie. Pod ekranem znajdziemy czytnik linii papilarnych. Jeśli nie zdefiniujemy odcisku palca, to pozostaje on nieaktywny, ale można go uruchomić z poziomu Ustawień (o czym za chwilę).Na prawym boku obudowy znajdziemy przycisk blokady ekranu oraz przyciski regulacji głośności, a na lewym gniazdo kart.Na dolnej krawędzi standardowo został umieszczony port microUSB i otwory głośnika zewnętrznego, a na górnej gniazdo Jack 3,5 mm.
Z tyłu obudowy, ponad jej powierzchnię, wystaje okrągły moduł podwójnego aparatu wraz z dwukolorową diodą doświetlającą, a centralnie, w charakterystycznym zagłębieniu, mamy logo Motoroli.Wykonanie smartfonu pokazuje jaką drogę przebyła seria Moto G. To nie jest już plastikowy, budżetowy smartfon, a urządzenie z obudową, jakiej nie powstydziłby się żaden z obecnych na rynku flagowców. Metal jest gruby, solidny, ale też nie powoduje, że masa konstrukcji jest zbyt duża. Wręcz przeciwnie, smartfon waży tyle, ile każdy przeciętny 5,5-calowiec . Dodatkowo to jeden z niewielu smartfonów, których nie bałbym się upuścić na beton. Metalowy korpus powinien skutecznie uchronić konstrukcję przed uszkodzeniem.

Zobacz: inne filmy z kategorii Nasze testy


2 - 8

Komentarze
Załaduj więcej opinii
Załaduj więcej opinii
Dodaj swoją opinię
Zaloguj się
Zarejestruj się

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.

 

Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.