« Powrót do listy artykułów

Test telefonu Motorola Moto G5S Plus

orson_dzi 26 Stycznia 2018 22:38 23

Podsumowanie

Moto G to jedna z moich ulubionych serii smartfonów. Byłem zakochany w pierwszej generacji smartfonu, do którego nawet dzisiaj bardzo chętnie wracam, pomimo niekoniecznie współczesnej specyfikacji. Modelu G5S Plus używałem długo i byłem z niego bardzo zadowolony. Jeśli chodzi o 2017 rok, to był to jeden z bardziej udanych modeli, jakie miałem okazję testować.

W codziennym użytkowaniu przeszkadzały mi w zasadzie tylko dwie wady. Były to przejściowe problemy z przeglądarką, która raz na jakiś czas wymagała całkowitego wyłączenia aplikacji oraz brak diody powiadomień. Powiadomienia na zasadzie ekranu "always on" to wygodna sprawa, ale ta funkcja powinna być zarezerwowana tylko dla wyświetlaczy AMOLED i OLED.

Lista zalet smartfonu jest już dużo dłuższa. Mamy ładny ekran, bardzo dobrą obudowę, przyzwoity aparat, dobry dźwięk na słuchawkach i dobrą ogólną wydajność. Nie można też zapominać o akumulatorze, który w przypadku większości użytkowników zapewne wytrzyma co najmniej dwa dni bez ładowania.

Motorola Moto G5S Plus to smartfon z górnych rejonów rynkowej średniej półki i cena, która aktualnie niewiele przekracza 1100 zł, jest adekwatna do jego możliwości. Nie jest to mało, ale będą to dobrze wydane pieniądze. A jeśli w najbliższym czasie cena spadnie poniżej 1000 zł, będzie to jedna z lepszych propozycji w tym pułapie.

Ocena końcowa: 8/10

Wady:
Zalety:

Przykładowe filmy wykonane telefonem:
Zdjęcia z telefonu:Zdjęcia z bliskiej odległości:Panorama:

8 - 8

Komentarze
Załaduj więcej opinii
Załaduj więcej opinii
Dodaj swoją opinię
Zaloguj się
Zarejestruj się

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.

 

Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.