« Powrót do listy artykułów

Test telefonu Motorola Moto G6

Monika Malinowska (Ta_Monika) 2 Lipca 2018 23:33 20

Odkąd Lenovo ogłosiło premierę nowej serii Moto G6 byłam bardzo ciekawa, jak będą sprawować się telefony z tej rodziny. I świetnie się złożyło, bowiem niedługo później Motorola Moto G6 trafiła do mnie na testy. Pierwsze wrażenie było bardzo pozytywne, a czy takie pozostało okaże się w dalszej części tekstu. Na początek garść informacji.

Nie umknęło Wam z pewnością, że mój redakcyjny kolega już testował Moto G6 Plus. Nie ukrywałam też nigdy, że prywatnie preferuję mniejsze telefony, takie z których osoba o niewielkich dłoniach, jak ja, mogła wygodnie korzystać. I przyznam, że początkowo obawiałam się jak pójdzie mi współpraca z 5,7 calową G6, jednak bardzo pozytywnie się zaskoczyłam. Pomimo, wydawałoby się dużego rozmiaru ekranu, z telefonu da się korzystać komfortowo a to z pewnością spowodowane jest niezłymi proporcjami i bezramkową (no przyjmijmy) formułą.

Zestaw i specyfikacja

Specyfikacja:W zielonkawym pudełku znajdziemy telefon, szybką ładowarkę TurboPower, przewód USB typu C, bezbarwne, silikonowe etui oraz kluczyk do wysuwania tacki SIM/MicroSD. Nie znajdziemy natomiast słuchawek, co akurat z jednej strony mnie nie dziwi (seria Moto G nigdy nie miała słuchawek w zestawie), a z drugiej wydawałoby się być standardem i oczekiwałabym jednak, że będą dodane.

1 - 7

Komentarze
Załaduj więcej opinii
Załaduj więcej opinii
Dodaj swoją opinię
Zaloguj się
Zarejestruj się

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.

 

Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.