« Powrót do listy artykułów

Test telefonu Motorola Moto G6

Monika Malinowska (Ta_Monika) 2 Lipca 2018 23:33 20

Podsumowanie

Nie miałam ani chwili zastanowienia chcąc odpowiedzieć na pytanie - czy poleciłabym Moto G6? Oczywiście, że bym poleciła. Ba, zastanawiałam się nad jej zakupem dla bliskiej mi osoby. Telefon ten ma wszystko na swoim miejscu, a dodatkowo można go kupić w przyjaznej dla kieszeni cenie (kosztuje mniej niż 1000 zł). Dla osób oszczędnych, a jednak nie chcących rezygnować z możliwości, jakie dają smartfony z niezłą specyfikacją, Motorola Moto G6 będzie idealnym wyborem. Sama korzystałam z Motki z przyjemnością i szczerze mówiąc ciężko mi będzie się z nią pożegnać. Telefon działał stabilnie, zdjęcia robił fajnie, z dzwonieniem, wysyłaniem wiadomości i łącznością nie było problemów, a posiadanie na pokładzie "czystego" Androida tylko spina w całość te zalety. Moja ogólna ocena to 9/10.

Zalety:
Wady:
Przykładowy klip wideo wykonany telefonem znajduje się tutaj (plik .mp4 47 MB).

Zdjęcia wykonane aparatem wbudowanym w telefon:

7 - 7

Komentarze
Załaduj więcej opinii
Załaduj więcej opinii
Dodaj swoją opinię
Zaloguj się
Zarejestruj się

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.

 

Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.