« Powrót do listy artykułów

Test telefonu Motorola Moto G6 Plus

Marian Szutiak (msnet) 28 Maja 2018 20:17 35

Wygląd zewnętrzny, jakość wykonania i ergonomia

Moto G6 Plus to urządzenie o eleganckim wyglądzie, zamknięte w smukłej, błyszczącej z każdej strony obudowie, z zaokrąglonymi krawędziami z tyłu. Jakość wykonania oraz dobór materiałów stoją tu na wysokim poziomie, a przyczepić się w zasadzie można tylko do łatwego zbierania odcisków palców przez lśniące powierzchnie oraz do okrągłego modułu podwójnego aparatu fotograficznego, który wystaje ponad otaczający go tylny panel na prawie 3 mm. Wygląda to tak, jak w smartfonach z serii Moto Z, które zostały przystosowane do podłączania dodatkowych modułów. Moto Mods nie są jednak obsługiwane przez testowany telefon. Moto G6 Plus dobrze leży w dłoni, a obsługę jedną ręką ułatwia funkcja zmniejszająca obszar roboczy ekranu.Około 74,4% przedniej powierzchni smartfonu zajmuje wyświetlacz, który ma delikatnie zaokrąglone rogi. Pod nim producent umieścił podłużny czytnik linii papilarnych oraz otwór mikrofonu, natomiast nad ekranem znajdziemy "grill" głośnika (służy on zarówno do prowadzenia rozmów, jak i odtwarzania multimediów) oraz rozmieszczone po jego bokach obiektyw przedniego aparatu (po lewej stronie) oraz czujniki i lampę LED (po prawej).Przyciski sterowania głośnością oraz przycisk zasilania znajdują się na prawym boku. Na górze jest otwór kolejnego mikrofonu (trzeci taki otwór znajduje się na tylnym panelu) oraz wysuwana tacka na karty (2 x nanoSIM + microSD). Dół to z kolei port USB i gniazdo audio Jack 3,5 mm. Lewy bok smartfonu jest pusty.


2 - 8

Komentarze
Załaduj więcej opinii
Załaduj więcej opinii
Dodaj swoją opinię
Zaloguj się
Zarejestruj się

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.

 

Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.