« Powrót do listy artykułów

Test telefonu Motorola Moto G6 Plus

Marian Szutiak (msnet) 28 Maja 2018 20:17 35

Podsumowanie

Motorola G6 Plus to smartfon, który 14 maja wszedł na polski rynek z ceną 1299 zł. Biorąc pod uwagę to, co oferuje nam smartfon, będzie nam ciężko znaleźć coś lepszego w podobnej cenie. A cena testowanego modelu na pewno wkrótce spadnie, czyniąc urządzenie jeszcze bardziej atrakcyjnym. Co więc w tym telefonie może się spodobać? Przede wszystkim wygląd, którym Motorola wyraża swoją indywidualność. Moto G6 Plus nie jest kolejną wariacją na temat iPhone'a X lub Galaxy S8/S9. Lśniąca obudowa wygląda naprawdę bardzo dobrze, a do tego jest złożona z dbałością o każdy drobiazg i z wysokiej jakości materiałów. Jak na swoją cenę, oferuje także bardzo dobry i przede wszystkim jasny wyświetlacz, bardzo dobry aparat fotograficzny oraz niezłe właściwości audio. Zaletą jest też długi czas pracy na raz naładowanym akumulatorze.

Są też oczywiście minusy, ale tych tu trzeba szukać czasem na siłę. Po dłuższym czasie irytuje nadgorliwość czujnika odpowiedzialnego za uruchomienie Wyświetlacza Moto, a błyszcząca obudowa jest trudna do utrzymania w czystości. No i jeszcze ten wystający moduł tylnego aparatu fotograficznego.

Moja ocena końcowa: 9/10.

Wady:
Zalety:
Przykładowe klipy wykonane telefonem:
Zdjęcia wykonane aparatem wbudowanym w telefon:

HDR OFF/ONTryb portretowy - rozmycie tła MINI/MAXZoom cyfrowy 1x/2x/8xKolor spotowyPanoramaLampa OFF/ONPrzedni aparat

8 - 8

Komentarze
Załaduj więcej opinii
Załaduj więcej opinii
Dodaj swoją opinię
Zaloguj się
Zarejestruj się

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.

 

Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.