« Powrót do listy artykułów

Test telefonu Samsung Galaxy A6+

orson_dzi (Arkadiusz Dziermański) 26 Czerwca 2018 11:57 21

Średnia półka rynku smartfonów jest w rym roku bardzo mocno obsadzona. W ostatnich dwóch latach królował w niej Samsung z serią A i mocniejszymi modelami serii J. Choć to seria P Lite Huaweia sprzedawała się najlepiej, to jednak smartfony Koreańczyków były lepszymi urządzeniami. W tym roku Huawei wysoko postawił poprzeczkę modelem P20 Lite, szybko dołączyła do niego Moto G6 oraz G6 Plus i Samsung stanął pod ścianą. Wtedy w moje ręce wpadł model Galaxy A6+ i... czy jest w stanie odeprzeć rosnącą w siłę konkurencję? Na papierze ma wszystkie potrzebne ku temu argumenty. Jak jest w praktyce? Sprawdźmy.

Zestaw i specyfikacjaPudełko Galaxy A6+ jest bardzo niepozorne. Niewielkie, niewiele większe od samego smartfonu. W środku znajdziemy zasilacz sieciowy, kabel USB i bardzo prosty, jednoczęściowy zestaw słuchawkowy. Do tego oczywiście kluczyk do otwarcia gniazda kart i pakiet instrukcji.Specyfikacja:
1 - 9

Komentarze
Załaduj więcej opinii
Załaduj więcej opinii
Dodaj swoją opinię
Zaloguj się
Zarejestruj się

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.

 

Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.