« Powrót do listy artykułów

Test telefonu Wiko View 2

Damian Szerszeń (damianoo) 26 Lipca 2018 14:25 12

Mundial w Rosji przeszedł już do historii. Cały świat w mniejszym lub większym stopniu jest pod wrażeniem sukcesu Francuzów, którzy poradzili sobie z wszystkimi przeciwnikami i bez przegranego meczu sięgnęli po najważniejszy tytuł w piłce nożnej, pomimo tego, że nie byli przed turniejem wskazywani jako główny faworyt. Czy śladem piłkarskiej reprezentacji pójdzie nie do końca znany nad Wisłą francuski producent smartfonów Wiko? W moje ręce trafił właśnie jeden z dwóch ostatnio zaprezentowanych modeli tego producenta - Wiko View 2. Co urządzenie ma do zaoferowania oraz jakie są jego mocne i słabe strony? Czy warto rozważyć zakup tego telefonu? Odpowiedzi na te pytania znajdziecie w przygotowanej dla Was recenzji.

W zestawie, oprócz samego smartfonu, znajdziemy ładowarkę, słuchawki dokanałowe, komplet instrukcji oraz zgrabny breloczek. Początkowo chciałem zaznaczyć również, że producent zapomniał o dołączeniu igły do wysuwania tacki na karty SIM, jednak po wnikliwym zapoznaniu się z wspomnianym breloczkiem okazało się, że jego metalowa część jest wyjmowana i jest to igła. Pomysłowe, aczkolwiek nieoczywiste.
1 - 7

Komentarze
Dodaj swoją opinię
Zaloguj się
Zarejestruj się

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.

 

Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.