« Powrót do listy artykułów

Test telefonu Wiko View Prime

Monika Malinowska (Ta_Monika) 23 Lutego 2018 21:19 8

W moje ręce wpadł ostatnio smartfon Wiko View Prime. Francuski koncept łamania schematów i produkcji telefonów o dobrych parametrach za niewielkie pieniądze niewątpliwie zwraca na siebie uwagę. Bezramkowy smartfon z przyzwoitymi parametrami za mniej niż 1200 zł zaskoczył mnie kilka razy, ale o tym później.

Zestaw i specyfikacja

Główne cechy telefonu:


W dosyć dużym pudełku znajduje się standardowy zestaw - telefon, przewód USB, ładowarka, słuchawki douszne z mikrofonem i kluczyk do wysuwania tacki SIM/MicroSD. Kluczyk znajduje się w użytecznej, miękkiej oprawie - idealnej do doczepienia do kluczy bądź wrzucenia do torebki bez stresu, że coś się porysuje bądź kluczyk się zgubi. Plus za pomysłowe rozwiązanie.

1 - 5

Komentarze
Dodaj swoją opinię
Zaloguj się
Zarejestruj się

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.

 

Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.