« Powrót do listy artykułów

Test zestawu audio Motorola Sphere

Marian Szutiak (msnet) 8 Lipca 2018 18:32 7

W nasze ręce wpadł ciekawy zestaw audio motoroli, złożony z głośnika w kształcie kuli oraz słuchawek nausznych. Oba urządzenia tworzą zgrany duet, a ze smartfonem lub innymi urządzeniami łączą się przez Bluetooth. Zapraszamy do zapoznania się z naszą recenzją Motoroli Sphere.

Wygląd, specyfikacja, wyposażenie

Motorola Sphere ma kształt kuli o średnicy około 12 cm. Prawie cała jej powierzchnia jest pokryta siateczkę typową dla głośników. Wyjątek stanowi zagłębienie służące do dokowania słuchawek (znajdują się w nim piny umożliwiające ładowania akumulatora słuchawek) oraz podstawa. W górnej części głośnika umieszczono cztery przyciski sterujące: Mode (służy do przełączania się między między połączeniem Bluetooth i Aux-in), Play/Pause oraz dwa przyciski służące do zmiany poziomu głośności lub przechodzenia pomiędzy utworami. Pomiędzy przyciskami znajdują się dwie diody - jedna informuje o połączeniu Bluetooth, natomiast druga wskazuje ładowanie słuchawek. W podstawie znajdziemy dwa gniazda: Aux-in (Jack 3,5 mm)oraz zasilania, a także kolejną diodę.


Stanowiące integralną część zestawu słuchawki to typowy model nauszny, z izolującymi od otoczenia gąbkami. Przy jednym z głośników słuchawek (prawym) producent zlokalizował porty audio Jack 3,5 mm oraz microUSB (służy do ładowania akumulatora), diodę wskazującą status słuchawek, a także otwór mikrofonu. Na zewnętrznej, płaskiej powierzchni znajdziemy trzy przyciski: Play/Pause oraz przyciski głośności. W pobliżu prawego głośnika, po wewnętrznej stronie pałąka łączącego głośniki, znajduje się cztery styki do ładowania akumulatora za pośrednictwem głośnika (stanowiącego dla słuchawek stację dokującą).

Najważniejsze cechy zestawu Motorola Sphere:
W komplecie z głośnikiem i słuchawkami znalazł się zasilacz sieciowy 12V/2A z odłączanymi wtyczkami w standardzie europejskim i angielskim, przewód audio z wtykami Jack 3,5 mm oraz przewód USB do ładowania. Do zestawu dołączono także krótką, wielojęzyczną instrukcję obsługi (brak języka polskiego - być może jest w wersji przeznaczonej na polski rynek).1 - 5

Komentarze
Dodaj swoją opinię
Zaloguj się
Zarejestruj się

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.

 

Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.