« Powrót do listy artykułów

Test zestawu audio Motorola Sphere

Marian Szutiak (msnet) 8 Lipca 2018 18:32 7

Pierwsze uruchomienie i podłączenie źródła dźwięku

Zarówno głośnik, jak i słuchawki uruchamiamy przyciskiem Play/Pause. Gdy zrobimy to po raz pierwszy, urządzenia będą gotowe do sparowania przez Bluetooth. Proces parowania ze smartfonem przebiegł bez żadnego problemu. Od tego czasu możemy słuchać muzyki za ich pośrednictwem, a także korzystać z nich do prowadzenia rozmów telefonicznych.

Jeśli słuchawki zajmują miejsce na przeznaczonym do tego miejscu na głośniku, to ten ostatni jest aktywny, natomiast słuchawki ładują swój akumulator. Jeśli zdejmiemy słuchawki ze stacji dokująco-ładującej, czyli z głośnika Sphere, to z nich zaczyna płynąć muzyka (słuchawki zostaną automatycznie włączone, jeśli są wyłączone). Jeśli odłożymy słuchawki na ich miejsce na głośniku, to z niego ponownie zaczyna płynąć muzyka, a słuchawki zostają wyłączone. Sprytne, ale musimy się liczyć z tym, że podczas przełączania się między urządzeniami nasz odtwarzacz może włączyć pauzę (tak działa na przykład Spotify). Na szczęście możemy sterować odtwarzaniem przyciskami na słuchawkach i głośniku.Głośnik i słuchawki możemy podłączyć do urządzenia odtwarzającego muzykę także przewodowo, przy pomocy dołączonego do zestawu przewodu audio z wtykami Jack 3,5 mm. Na głośniku mamy przycisk oznaczony literą M, który służy do przełączania się pomiędzy Bluetooth i gniazdem Aux-in.2 - 5

Komentarze
Dodaj swoją opinię
Zaloguj się
Zarejestruj się

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.

 

Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.