« Powrót do listy artykułów

Wrażenia z wizyty w saloonie serialu Westworld

orson_dzi 23 Kwietnia 2018 15:53 21

Wizyta w serialowym saloonie

Przed rozpoczęciem pokazu zostałem ustawiony w kolejce wraz z ponad 20 innymi osobami. Każdy z nas dostał klimatyczny kowbojski kapelusz, otworzyło się wielkie drzwi i weszliśmy do środka. Otoczenie robiło ogromne wrażenie. Znajdowaliśmy się w idealnej replice saloonu. Każdy szczegół otoczenia był dopieszczony pod każdym względem. Ogromny drewniany bar, niezbyt solidnie wyglądające stoły i krzesła, stół do ruletki oraz serialowe hosty, których role przejęli zawodowi aktorzy.Wśród nich była obsługa baru, niezbyt trzeźwi kowboje oraz Panie lekkich obyczajów przechadzające się po lokalu, a także tańczące na stołach. Podobnie jak w serialu, można było dowolnie korzystać z dostępnych atrakcji oraz wchodzić w interakcje z hostami. To wymagało zwyczajnego luzu i dystansu do siebie, w przeciwnym razie nie jedna kobieta mogłaby poczuć się urażona bardzo bezpośrednim podrywem hosta. A tak kończyło się tylko na gorącym rumieńcu na policzkach. Również nie jeden pan mógł być skrępowany głębokim dekoltem i zalotnym spojrzeniem hostów płci żeńskiej. I spróbuj nie postawić jej drinka...Całość skończyła się ładnie wyreżyserowaną awanturą i wizytą ekipy technicznej w białych kombinezonach. Osoby oglądające serial na pewno zrozumieją. Atmosferę panującą wewnątrz ciężko jest oddać słowami. Czułem się jak w bardzo dobrym teatrze, siedząc w samym środku wydarzeń. HBO należą się ogromne słowa uznania za stworzenie zdecydowanie najlepszego stoiska całych targów Comic Con 2018.

2 - 3

Komentarze
Załaduj więcej opinii
Załaduj więcej opinii
Dodaj swoją opinię
Zaloguj się
Zarejestruj się

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.

 

Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.