« Powrót do listy artykułów

Wrażenia z wizyty w saloonie serialu Westworld

orson_dzi 23 Kwietnia 2018 15:53 21

II sezon Westworld już za rogiem

Fani Westworld nie mogą już doczekać się II sezonu serialu. Czekać nie trzeba długo, bo premiera odbędzie się już dzisiaj, 23 kwietnia. W końcu, dzięki możliwości korzystania z serwisu HBO GO bez konieczności posiadania umowy z operatorem, będzie mógł obejrzeć go niemal każdy. Szczególnie, że pierwszy miesiąc korzystania z serwisu jest darmowy. To w zupełności wystarczy do nadrobienia zaległości lub przypomnienia sobie I sezonu. I to nie raz, bo Westworld należy do tych seriali, które nie kończą się na obejrzeniu tylko jednego odcinka.

Galeria zdjęć

3 - 3

Komentarze
Załaduj więcej opinii
Załaduj więcej opinii
Dodaj swoją opinię
Zaloguj się
Zarejestruj się

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.

 

Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.