« Powrót do listy wiadomości

[Aktualizacja] Nowa oferta Play to Formuła Play na Kartę

LuiN 18 Lutego 2014 10:59 57

Rzecznik prasowy sieci Play, Marcin Gruszka dawkuje informacje związane z dzisiejszą prezentacją nowej oferty sieci - wiemy już, że będzie to Formuła Play na Kartę.

Szczegóły dotyczące oferty znane będą dziś około godziny 12 i będziemy o nich informować na bieżąco. Już teraz pewne jest, że chodzi o zmiany w ofercie na kartę. Jak myślicie, jakie nowości przyniesie Formuła Play na Kartę?

Aktualizacja:
Jak donoszą nasi Czytelnicy, sieć Play przygotowała trzy Formuły: Formuła SMS (7 zł), Formuła 3w1 (14 zł) i Formuła 4w1 (21 zł). Oprócz tego doładowanie za 5 zł gwarantować ma 50 dni ważności konta na połączenia wychodzące.

Źródło: Play, wł

Komentarze
Dodaj swoją opinię
Zaloguj się
Zarejestruj się

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.

 

Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.