« Powrót do listy wiadomości

2014 darmowych minut do Virgin Mobile i Play

LuiN 14 Lutego 2014 15:13 122

Do końca marca obowiązuje nowa promocja Virgin Mobile - "2014 darmowych minut do Virgin Mobile i Play".Aby skorzystać z promocji należy w okresie jej obowiązywania (od 14. lutego do 31. marca 2014 roku) wysłać z numeru sieci Virgin Mobile wiadomość SMS o treści 2014 na bezpłatny numer 4677.

Pakiet 2014 bezpłatnych minut do sieci Virgin Mobile i Play wykorzystać można do końca czerwca 2014 roku. Aktualny stan pakietu sprawdzić można kodem *106#.

Zobacz: regulamin promocji

Źródło:

Komentarze
Dodaj swoją opinię
Zaloguj się
Zarejestruj się

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.

 

Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.