« Powrót do listy wiadomości

Adam Sawicki, prezes T-Mobile, odebrał Głuchy Telefon

WitekT 5 Lutego 2016 12:45 69

Prezes T-Mobile Adam Sawicki odebrał dziś w siedzibie TELEPOLIS.PL statuetkę Głuchego Telefonu, którą przyznaliśmy mu w kategorii Marka roku.Zobacz: Głuche Telefony 2015.

Jestem dopiero drugim prezesem w długiej historii tej nagrody, który zdecydował się ją odebrać. Być może innym zabrakło odwagi, ja traktuje to jako rodzaj wyzwania dla mnie i całej firmy. Przyszedłem bo jestem przekonany, że to już ostatnia taka nagroda dla T-Mobile. Rozpoczęliśmy w firmie zmiany, jedne widoczne z punktu widzenia klienta, jak likwidacje 4 groszy, inne nie, ale nie mniej ważne. Zdaje sobie sprawę, że wszystkie zajmą nam wiele tygodni, być może jeszcze dłużej będziemy musieli pracować na odzyskanie pełnego zaufania klientów, ale zrobimy to. Ja będę pilnie śledził, który z naszych konkurentów wybierze się w przyszłym roku do redakcji - powiedział Adam Sawicki, prezes T-Mobile.Dotychczas tylko dwie firmy, spośród wszystkich nagrodzonych w ciągu 10 lat, zdecydowały się na odebranie statuetki. W 2008 roku w imieniu P4 nagrodę przyjął Chris Bannister, prezes, i Jacek Balicki, członek zarządu. W 2010 roku nagrodę w naszym biurze odebrał też Marcin Gruszka, rzecznik. Z kolei w zeszłym roku nagrodę w imieniu Aero2 odebrali Edyta Wiącek-Różycka i Mariusz Busiło.

Źródło:

Komentarze
Załaduj więcej opinii
Załaduj więcej opinii
Dodaj swoją opinię
Zaloguj się
Zarejestruj się

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.

 

Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.