« Powrót do listy wiadomości

Aparat w Galaxy S9 będzie naprawdę niezły

msnet 14 Lutego 2018 21:06 18

Samsung Galaxy S8 miał jeden z najlepszych aparatów fotograficznych na rynku. Wychodzi na to, że ten w Galaxy S9 będzie o wiele lepszy.

W chińskiem serwisie mikroblogowym Weibo.com, a następnie na Twitterze opublikowano dwa zdjęcia (zrobione z dużej odległości), pokazujące rzekomo porównanie możliwości aparatów fotograficznych w smartfonach Galaxy S8 i Galaxy S9 - ten drugi swoją premierę będzie miał 25 lutego w Barcelonie (MWC 2018). Jeśli zdjęcia są prawdziwe, to aparat w S9 będzie stanowił wielki krok naprzód. Pochodzące z niego zdjęcie jest ostrzejsze, niż to z S8, ma więcej szczegółów oraz zachowuje lepszą kolorystykę.

Zobacz: Funkcje Galaxy S9 na oficjalnym wideo

Źródło:

Komentarze
Dodaj swoją opinię
Zaloguj się
Zarejestruj się

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.

 

Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.