« Powrót do listy wiadomości

Aplikacja mObywatel jest już dostępna dla systemu iOS

msnet 31 Stycznia 2018 17:13 20

Ministerstwo Cyfryzacji poinformowało o udostępnieniu mDokumentów w aplikacji mObywatel dla użytkownikow urządzeń z systemem iOS.

Aplikacja mObywatel pozwoli wyświetlić elektroniczne wersje dokumentów takich jak na przykład Dowód Osobisty bezpośrednio na ekranie smartfonu. Choć obecnie działa tylko moduł mTożsamość, który zawiera te same informacje, co dowód osobisty, to jednak nie jest on z nim tożsamy. W przyszłości obsługiwane będą również inne plastiki: legitymacja studencka, karta dużej rodziny oraz prawo jazdy.Więcej informacji o aplikacji mObywatel oraz mDokumentach znajdziecie na stronie www.mobywatel.gov.pl, a samą aplikację pobierzemy w sklepach Google Play (Android) oraz AppStore (iOS).

Zobacz: Ministerstwo Cyfryzacji prezentuje aplikację mObywatel
Zobacz: mObywatel, czyli dostęp do swoich dokumentów poprzez smartfona

Źródło: Ministerstwo Cyfryzacji, wł

Komentarze
Załaduj więcej opinii
Załaduj więcej opinii
Dodaj swoją opinię
Zaloguj się
Zarejestruj się

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.

 

Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.