« Powrót do listy wiadomości

Bezprzewodowe słuchawki Maxell Ultimate Fitness

Koala 30 Marca 2017 21:37 12

Firma Maxell wprowadza na rynek bezprzewodowe słuchawki Ultimate Fitness, które dedykowane są głównie osobom aktywnie uprawiającym sport. Urządzanie łączy się ze źródłem za pomocą technologii Bluetooth 4.1. Parując je ze smartfonem można prowadzić rozmowy telefoniczne, dzięki wbudowanemu mikrofonowi.

Producent deklaruje, że czas pracy po pełnym naładowaniu wynosi do 4,5-godziny, a ciągły tryb gotowości to ok. 150 godzin. Czas ładowania za pomocą przewodu micro USB wynosi 1,5-godziny. Przyciski do sterowania muzyką, a także odbierania i zakańczania połączeń telefonicznych znajdują się na jednej ze słuchawek.

Urządzenie posiada klasę wodoodporności IPX4, co ma zapewnić możliwość używania ich np. podczas deszczu. Słuchawki posiadają regulowany, płaski, nieplączący się przewód oraz wymienne końcówki douszne. Do wyboru są cztery rozmiary wkładek. Ponadto producent wyposażył model Ultimate Fitness w uchwyt pozwalający na spięcie słuchawek z okularami, dzięki czemu pewnie mocują się w uchu.

Przetwornik akustyczny ma 10 mm średnicy, czułość ciśnienia akustycznego wynosi 93 ± 3 dB / mW, pasmo przenoszenia kształtuje się w zakresie od 20 Hz do 20 kHz, a impedancja wynosi 32 Ω.

Producent nie podał jeszcze ceny w Polsce. W Japonii wynosi ona 5980 jenów, czyli ok 210 złotych.Zobacz: Plantronics prezentuje słuchawki BackBeat 500

Źródło: Maxell, wł

Komentarze
Dodaj swoją opinię
Zaloguj się
Zarejestruj się

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.

 

Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.