« Powrót do listy wiadomości

Biały Essential Phone w końcu jest dostępny

msnet 12 Października 2017 13:58 3

Essential Phone oficjalnie ma mieć cztery wersje kolorystyczne. Właśnie druga z nich (po czarnej) weszła na rynek.

Essential Phone stworzony przez firmę Andy'ego Rubina, jednego z ojców Androida, ma jeden poważny problem - nie potrafi dochować żadnych założonych wcześniej terminów. Telefon wszedł na rynek z dużym opóźnieniem, a dodatkowo okazało się, że przed ponad miesiąc dostępny był tylko model z czarną obudową. Osoby, które w przedsprzedaży wybrały kolor biały (Pure White), mogły zmienić swoje preferencje i otrzymać wersję czarną. Jeśli ktoś nie dokonał takiej zmiany, to może już odetchnąć z ulgą - na rynku pojawiła się wersja biała.Smartfon w kolorze białym można kupić między innymi w sklepie internetowym firmy Essential, dostępnym pod adresem shop.essential.com. Cena urządzenia to wciąż 699 dolarów (2516 zł).

Zobacz: W USA sprzedano tylko 5 tys. egzemplarzy Essential Phone'a
Zobacz: Ceramiczna obudowa Essential Phone to twarda sztuka
Zobacz: Essential Phone jest nie tylko nienaprawialny, ale także bardzo wytrzymały
Zobacz: Pierwsze egzemplarze Essential Phone'a (wreszcie) wysłane

Źródło: Essential, wł

Komentarze
Dodaj swoją opinię
Zaloguj się
Zarejestruj się

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.

 

Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.