« Powrót do listy wiadomości

Bonus krajowy w lajt mobile

orson_dzi 29 Czerwca 2017 13:41 19

lajt mobile premiuje osoby korzystające z usług w kraju. Jeśli przekroczymy wyznaczone limity w roamingu - wzrośnie nam abonament.

Musimy przyznać, że lajt mobile znalazł bardzo kreatywny sposób na obejście zasady Roam like at home wprowadzając Bonus krajowy. Jest to bonus w wysokości 20 zł. Jak działa?

Jeśli korzystamy z telefony w kraju, to obejmuje nas wspomniany bonus i nasz abonament jest tańszy o 20 zł. W praktyce są to identyczne ceny abonamentu jak dotychczas w ofercie lajtowy no limit, czyli:
Jeśli w trakcie trwania umowy wyjedziemy za granicę i zaczniemy korzystać z usług w roamingu, to w przypadku przekroczenia określonych limitów koszt abonamentu wzrośnie o wysokość Bonusu krajowego, czyli 20 zł, na jeden okres rozliczeniowy. Jakie to limity?:
Oczywiście połączenia w roamingu dalej są darmowe jak w kraju, zgodnie z zasadą Roam like at home.

Zobacz: Regulamin oferty lajt mobile

Zobacz: Nowe zasady roamingu dla klientów lajt mobile

Źródło:

Komentarze
Dodaj swoją opinię
Zaloguj się
Zarejestruj się

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.

 

Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.