« Powrót do listy wiadomości

Ceramiczna obudowa Essential Phone to twarda sztuka

msnet 12 Września 2017 15:15 5

Znany YouTuber znęcający się nad telefonami tym razem postanowił przetestować jeden z nich pod kątem upadków na betonową powierzchnię.

JerryRigEverything znany jest z rysowania, przypalania i wyginania smartfonów, co sprawdza wytrzymałość tych urządzeń na wymienione czynniki. Tego typu testy przeszedł także Essential Phone, czyli górnopółkowy telefon stworzony przez Andy'ego Rubina. Choć smartfon ten przetrwał tortury bez szwanku (nie licząc rys tu i ówdzie), to jednak w życiu codziennym częściej sprzęt jest narażony na upadek. Jak w takiej sytuacji radzi sobie Essential Phone?

Ceramiczny panel tworzący plecy telefonu okazał się niezniszczalny w starciu z betonową powierzchnią i upadkiem z wysokości od kilkudziesięciu centymetrów do ponad metra. Także tytan, z którego wykonana została ramka smartfonu, to dobra ochrona wnętrza. Zawiodło szkło Corning Gorilla Glass, które pękło już po upadku z wysokości kolana, a potem zaczęło się wręcz rozpadać.Zobacz: Essential Phone jest nie tylko nienaprawialny, ale także bardzo wytrzymały

Źródło: JerryRigEverything, wł

Komentarze
Dodaj swoją opinię
Zaloguj się
Zarejestruj się

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.

 

Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.