« Powrót do listy wiadomości

Cyfrowy Polsat: Więcej Internetu LTE za mniej

msnet 13 Lutego 2018 14:41 33

Od 14 lutego w Cyfrowym Polsacie Internet z zasięgiem LTE Plus i LTE Plus Advanced w większych pakietach za niższą cenę.

Cyfrowy Polsat od jutra wprowadza nową odsłonę oferty internetowej LTE, w której klienci będą mogli wybierać spośród czterech pakietów:
Miesięczną opłatę abonamentową można obniżyć o 10 zł, korzystając z programu smartDOM. Internet możemy testować przez 2 miesiące za 9 zł (bez płacenia za abonament). Dodatkowo otrzymamy 3 pakiety Ipla na 2 miesiące bez opłat (potem 10 zł miesięcznie) oraz Ochronę Internetu (3 licencje na 3 urządzenia), także na dwa miesiące bez opłat (potem 9 zł miesięcznie).Cyfrowy Polsat wprowadza możliwość podpisania umowy na krótszy, 12-miesięczny okres. W tej opcji dostępne są również różne pakiety danych, od 15 GB za 30 zł do 50 GB w cenie 70 zł.

Klienci przedłużający umowę dostaną dodatkowy pakiet jednorazowy do wykorzystania przez całą długość kontraktu - nawet do 300 GB.

Do swojej oferty internetowej Cyfrowy Polsat wprowadził urządzenia umożliwiające pobieranie danych z szybkością do 300 Mb/s. Wśród nich znajdziemy:

Źródło: Cyfrowy Polsat

Komentarze
Dodaj swoją opinię
Zaloguj się
Zarejestruj się

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.

 

Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.